SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 100 000 €
(6 863 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
306 τ.μ.
Calçada da Graça, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα306 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartment with lots of potential, 200m2 garden and unobstructed views on the hill of Graça, in the typical neighborhood of Graça. Currently with 7 roo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 93ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Calçada da Graça, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Portugal