SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 150 000 €
(8 779 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
131 τ.μ.
Rua da Glória, Lisboa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This elegant 3+2 bedroom flat with 130sqm is set in a Pombaline building full of history and located between Praça da Alegria and Avenida da Liberdade...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 182ημέρες
Ενημερώθηκε: 44ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Glória, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Castelhana