SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
850 000 €
(9 884 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
86 τ.μ.
Rua dos Marcos, Lisboa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This excellent and exclusive apartment has stunning views over the Tagus River and Parque das Nações in Lisbon. All view photos were taken from inside...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 180ημέρες
Ενημερώθηκε: 69ημέρες

Τοποθεσίες

Rua dos Marcos, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Predimed