SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
385 000 €
(3 182 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
121 τ.μ.
Rua de Parceiros, Leiria

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα121 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Alice Living – Wo Komfort auf Eleganz trifft!Die Magie ist in Parceiros angekommen!Nur 2 Minuten vom Einkaufszentrum entfernt entsteht Alice Living – ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Rua de Parceiros, Leiria
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

LC HOMES PRIME