SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
572 450 €
(2 862 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
200 τ.μ.
Rua Espigueiro de Vessadas, Guimarães

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα200 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Identificação do imóvel: ZMPT588669

Na Costa, em Guimarães, junto ao Parque da Cidade de Guimarães, nasce o Mil Cento e Onze, um empreendimento pensa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Espigueiro de Vessadas, Guimarães
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZOME Guimarães