SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
845 000 €
(4 801 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
176 τ.μ.
Vereda Vargem, Funchal

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα176 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We present this exclusive 3-bedroom apartment in the prestigious Edifício Varino 07, located on Estrada Monumental, close to Fórum Madeira.~~With cont...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Vereda Vargem, Funchal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Domus RS | Mediação Imobiliária