SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
555 000 €
(5 337 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
104 τ.μ.
Rua da Igreja, Faro

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

2 Bedroom flat with 104sqm, garden of 60sqm, 1 parking space and storage room, inserted in a new contemporary and exclusive development, located in th...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Igreja, Faro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Castelhana