SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
695 000 €
(5 650 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
123 τ.μ.
Rua da Cidade de Évora, Cascais

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα123 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

3 bedroom apartment located in Jardins da Parede, on the 4th floor, with a panoramic view. It is in excellent condition, has a living room with a plea...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Cidade de Évora, Cascais
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KW Select Cascais