SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
460 000 €
(7 302 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
63 τ.μ.
Impasse Santo António, Calheta

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Identificação do imóvel: ZMPT579957

Experience the perfect blend of elegance, comfort, and prime location in this stunning apartment located in the p...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse Santo António, Calheta
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZOME Funchal