SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
329 000 €
(3 656 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
90 τ.μ.
Largo da Praça Velha, Braga

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

2-bedroom apartment with terrace in the very center of Braga's historic city. A concept where modern design meets traditional details. This apartment ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΤζάκιΛούτροΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Largo da Praça Velha, Braga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Nopi