SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
164 877 €
(3 365 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
49 τ.μ.
Orla, Ząbki

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację blisko Warszawy i realny potencjał zarówno do zamieszkania, jak i wynajmu? To ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Orla, Ząbki
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Properton