SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
86 950 €
(2 557 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
34 τ.μ.
Tarnogajska, Wrocław

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji - Tarnogaj | Idealne pod inwestycję lub własną aranżację Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż lok...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΑπαραίτητη η ανασυγκρότηση

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Tarnogajska, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Wombat Nieruchomości

Fatima Sarwa - Wombat Nieruchomości