SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
193 121 €
(3 115 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
62 τ.μ.
Chorwacka, Wrocław

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

3 pokoje | pełen rozkład | balkon | piwnica | Różanka Lokalizacja: Wrocław – Karłowice / Różanka / ul. Chorwacka • Metraż: 62,10 m² • Ilość pokoi: 3 ...

πάτωμα:
4. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Chorwacka, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Posh Estate Natalia Ocłoń

Natalia Ocłoń