SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
258 740 €
(4 312 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
Walońska, Wrocław

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Przedmieściu Oławskim zaadaptowane na lokal usługowy, w którym jest prowadzone studio tatuażu. LOKALIZACJA: Miesz...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 104ημέρες
Ενημερώθηκε: 92ημέρες

Τοποθεσίες

Walońska, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Katarzyna Kubica