SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
197 593 €
(4 033 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
49 τ.μ.
Warszawa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Atuty: Słoneczne mieszkanie, z dużą ilością punktów świetlnych oraz wyszukanym stylem, w pełni stwarza warunki do wypoczynku i komfortowego codzienne...

πάτωμα:
1. όροφο του 10
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Warszawa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

REMAX POLSKA

Grzegorz Sikorski