SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
150 878 €
(1 863 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
81 τ.μ.
Szczecin

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oferta sprzedaży 4-ro pokojowego mieszkania z 2 balkonami przy ulicy Brązowej, na osiedlu Bukowym w Szczecinie. Mieszkanie bardzo słoneczne, dwustron...

πάτωμα:
8. όροφο του 11
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Szczecin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lex House

Adam Myśków