SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
138 901 €
(2 137 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
65 τ.μ.
Piechoty, Szczecin

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Piechoty w Szczecinie. Dzielnica Zdroje. Mieszkanie jest funkcjonalne i ma powierzchnię 65 m². Nier...

πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Piechoty, Szczecin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

INWESTOR SZCZECIN

Adrian Szydłowski