SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
459 865 €
(7 075 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
65 τ.μ.
Świnoujście

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Atrakcyjny apartament w sercu nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia.
Blisko do wszystkich atrakcji tego popularnego kurortu.
Do promenady zaledwie ok. 100...

πάτωμα:
3. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Świnoujście
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Krzysztof Nowak