SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
138 718 €
(1 713 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
81 τ.μ.
Świebodzice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż własnościowe 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie środkowe, jasne i bardzo ciepłe, us...

πάτωμα:
2. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Świebodzice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MP HOUSE

Marta Puklicka