SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
53 943 €
(1 998 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
27 τ.μ.
Świebodzice

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα27 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia , zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Mieszkanie idea...

πάτωμα:
4. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Świebodzice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MP HOUSE

Marta Puklicka