SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
77 822 €
(1 038 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
75 τ.μ.
Anny Łajming, Słupsk

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, ...

πάτωμα:
3. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Anny Łajming, Słupsk
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA

Agnieszka Borkowska