SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
67 864 €
(1 414 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
48 τ.μ.
Robotnicza, Sanok

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Biuro DELIMART nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sanoku. Loka...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 318ημέρες
Ενημερώθηκε: 317ημέρες

Τοποθεσίες

Robotnicza, Sanok
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DELIMART

Jakub Szczęsny