SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
148 138 €
(3 023 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
49 τ.μ.
Solińska, Rzeszów

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o pow. 49,5 m² z imponującym tarasem o pow. 70 m² zlokalizowane przy ul. Solińskiej na osiedlu Kotuli w zachodniej c...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίνας

Παράμετροι

Ιδιοκτησία:
Αλλος
Κατάσταση:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 124ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Solińska, Rzeszów
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Mariusz Miłoń