Λίστα προσφορών
7
7
7
39 802 €
(1 137 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
35 τ.μ.
Gliwicka, Rybnik
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
35 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
M-3 Rybnik Niewiadom ul. Gustawa Morcinka Oferujemy na sprzedaż widne mieszkanie o pow. 35,38 m², usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Lo...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
439ημέρες
Ενημερώθηκε:
439ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Gliwicka, Rybnik
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.