SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
155 604 €
(3 619 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
43 τ.μ.
Naramowicka, Poznań

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zapraszam do odkrycia dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim przy ul. Naramowickiej. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących komfortu i sp...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 331ημέρες
Ενημερώθηκε: 330ημέρες

Τοποθεσίες

Naramowicka, Poznań
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Etalon Estate Group

Natalia Zaitseva