SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
179 418 €
(2 990 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
Naramowicka, Poznań

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ciekawa oferta dla inwestorów !!!Poznań. Naramowice.Nowoczesna inwestycja !Oddanie do użytku 2025-09-30.Dwupokojowe mieszkanie łączące w sobie dwa oso...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 334ημέρες
Ενημερώθηκε: 333ημέρες

Τοποθεσίες

Naramowicka, Poznań
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Etalon Estate Group

Lesia Kapitonova