SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
164 892 €
(2 795 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
59 τ.μ.
Wędrowna, Lublin

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

| Bardzo atrakcyjne mieszkanie, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji (os. Botanik, blisko centrum, prestiżowa lokalizacja - jedna z najlepszych w ...

πάτωμα:
2. όροφο του 6
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Wędrowna, Lublin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ANMA - MK

Marcin Kuczyński