SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
48 235 €
(1 507 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
32 τ.μ.
Dowborczyków, Łódź

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji Dowborczyków 18 – 32,11 m² | 5. piętro | balkon 7,47 m² | 205 000 zł Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe w...

πάτωμα:
5. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 96ημέρες
Ενημερώθηκε: 33ημέρες

Τοποθεσίες

Dowborczyków, Łódź
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Pilczuk