SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
176 609 €
(5 887 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
30 τ.μ.
Mogilska, Kraków

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem ok. 50m2 - Młyny Mogilska LOKALIZACJA: Położenie inwestycji pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich atutów...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Mogilska, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Kamil Pluta