SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
205 020 €
(3 728 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
55 τ.μ.
Mogilska, Kraków

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie w sercu Krakowa przy ul. Mogilskiej - idealne do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz mieszkania w doskonałym punkcie Krakowa - idealnego ...

πάτωμα:
1. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Mogilska, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BRACIA SADURSCY

Izabela Bułat