SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
171 293 €
(3 114 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
55 τ.μ.
Podedworze, Kraków

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym p...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΛούτροΞεχωριστή τουαλέταΑπαραίτητη η ανασυγκρότησηΘέα

πάτωμα:
7. όροφο του 10
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Podedworze, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BRACIA SADURSCY

Robert Tendera