SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
176 397 €
(4 009 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
44 τ.μ.
Opatkowicka, Kraków

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

KRAKÓW- Swoszowice / Opatkowice Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 znajdujące się na parterze/ 1 w nowym budownictwie z 20 22r, z ogródk i...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΠάτωμαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 239ημέρες
Ενημερώθηκε: 237ημέρες

Τοποθεσίες

Opatkowicka, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BRACIA SADURSCY

Piotr Dziadzio