SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
123 787 €
(3 641 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
34 τ.μ.
Aleksandry, Kraków

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

SPRZEDAM MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ. DO REMONTU. Proszę sobie wyobrazić, że mieszkają Państwo w mieszkaniu, gdzie z balkonu i z okien jest widok...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΞεχωριστή κουζίναΛούτροΑπαραίτητη η ανασυγκρότηση

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 250ημέρες
Ενημερώθηκε: 243ημέρες

Τοποθεσίες

Aleksandry, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska