SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
184 272 €
(3 761 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
49 τ.μ.
Tyniecka, Kraków

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE BLISKĄ CENTRUM LOKALIZACJĘ INWESTYCJI. MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ - KRÓ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 366ημέρες
Ενημερώθηκε: 365ημέρες

Τοποθεσίες

Tyniecka, Kraków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KRAKOWSKA KAMIENICA

Krakowska Kamienica Jerzy