SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
63 471 €
(1 670 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Piekoszowska, Kielce

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 38 m², położony na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Piekoszowskiej 41 w Kielcach. Mieszkanie po...

πάτωμα:
4. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Piekoszowska, Kielce
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ARCAB Investment

Łukasz Arcab