SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
152 878 €
(2 591 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Starowapiennikowa, Kielce

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z 2018 roku duży balkon, miejsce parkingowe osiedle Barwinek Pr...

πάτωμα:
1. όροφο του 6
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Starowapiennikowa, Kielce
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba