SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
70 419 €
(1 903 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
37 τ.μ.
1 Maja, Iława

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie w Iławie na Osiedlu XXX-lecia. REZERWACJA. Polecamy: parze - singlowi - pod wynajem - pod bazę wypadową dla żeglarzy... - Mieszkanie jest ...

πάτωμα:
2. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

1 Maja, Iława
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GUTKOWSKI NIERUCHOMOŚCI

Wojciech Gutkowski