SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
38 860 €
(1 439 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
27 τ.μ.
gmina Warta

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα27 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie dwupokojowe w Warcie Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w Warcie - ulica Sieradzka. Lokal mieszkalny o powierzc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

gmina Warta
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sieradzkie Biuro Nieruchomości SIERADZKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Katarzyna Kolanek