SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
171 922 €
(4 093 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Westerplatte, gmina Rewal

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż apartament inwestycyjny położony przy ul. Morskiej w Rewalu, w odległości ok. 100 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 58ημέρες

Τοποθεσίες

Westerplatte, gmina Rewal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Jezierska