SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
119 894 €
(1 689 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
71 τ.μ.
gmina Lipiany

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie w centrum, w nowym budownictwie, 1 piętro - dostępne od ręki!
Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w samym sercu naszego piękne...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 455ημέρες
Ενημερώθηκε: 434ημέρες

Τοποθεσίες

gmina Lipiany
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Damian Pawlak