SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
45 986 €
(719 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
64 τ.μ.
gmina Bieżuń

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej cenie usytuowane na drugim piętrze, w budynku wielorodzinnym. Budynek w którym zlokalizowane jest mieszkanie znaj...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 458ημέρες
Ενημερώθηκε: 443ημέρες

Τοποθεσίες

gmina Bieżuń
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Sławomir Karwacki