SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
131 015 €
(1 747 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
75 τ.μ.
Gliwice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe + salon o pow.75,99 m 2 ( z antresolą istnieje możliwość dostawienia ściany i zrobienia 3 pokoi + antresola )...

πάτωμα:
5. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Gliwice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NEXT HOUSE

Tomasz Osdarty