SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
539 179 €
(6 343 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
85 τ.μ.
Legionów, Gdynia

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luksusowy apartament w sercu Gdyni Redłowo - gotowy do zamieszkania od zarazNa sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w jed...

πάτωμα:
5. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 312ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Legionów, Gdynia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Filip Stachewicz