SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
44 748 €
(1 147 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
39 τ.μ.
Dąbrowa Górnicza

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα39 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 5/7 w dzielni...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Dąbrowa Górnicza
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

VERITAS

Marek Wąsik