SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
68 104 €
(1 081 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
63 τ.μ.
Chorzów

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

--------------------SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE!!!------------------ Na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 63,83m2 usytuowane na I...

πάτωμα:
4. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Chorzów
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RENOMA NIERUCHOMOSCI

Marta