SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
148 000 €
(3 020 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
49 τ.μ.
Ailakkitie, Vantaa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Perfectly located in Sandkaharju, a well-maintained third-floor two-bedroom apartment from an elevator building. From the spacious living room of the ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 96ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Ailakkitie, Vantaa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Vantaan Habita Oy