SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
397 226 €
(1 712 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
232 τ.μ.
Gonzalo Vásquez

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα232 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Beachfront Apartment in Playa Blanca – Los Balcones
Oceanfront Residence with Direct Beach Access

Spacious Layout with Terrace and Sea Views

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 83ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Gonzalo Vásquez
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Panama City