SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
246 372 €
(3 285 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
75 τ.μ.
Oranjestad

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

This unit offers a spacious and comfortable living environment, featuring 2 bedrooms, 2 bathrooms, a kitchen, living room, dining room, closet, and a ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 331ημέρες
Ενημερώθηκε: 272ημέρες

Τοποθεσίες

Oranjestad
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Julio Andrews