Λίστα προσφορών
29
29
29
995 000 €
(7 897 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
126 τ.μ.
Stadionweg, Amsterdam
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
6+
επίπεδα
126 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Spacious and bright apartment totalling 160 m² with a balcony and a self-contained studio on Olympiaplein!
Layout
Located on the charming Olympiaplei...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
8ημέρες
Ενημερώθηκε:
8ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Stadionweg, Amsterdam
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.