SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
231 327 €
(771 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
300 τ.μ.
Burnside Road, Mbombela

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα300 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to your dream lifestyle! Nestled approximately 15km from Nelspruit city center on the Burnside Road, this beautiful 8-hectare property offers ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντους

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Burnside Road, Mbombela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

eXp South Africa